Замовляв "переднее обрамление полки холодильника Атлант". Треба було 4 шт. Дуже швидко зв'язалися. Так як в наявності була одна штука, запропонували або надіслати одну, а решту грошей повернути, або повернути гроші, або почекати пару тижнів (приїде партія запчастин). Через два тижні зв'язалися і повідомили що товар в наявності. В той же день відправили через НП. Всім задоволений, дуже вдячний за співробітництво...
Комментарий продавца
Вдячні за співпрацю! Завжди раді допомогти, звертайтеся.
Марина Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Люда Б.
Отлично
Вячеслав Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий Б.
Отлично
Ігор Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Р.
Отлично
Деталь, що замовляв на заміну так прикіпіла, що треба міняти весь блок. Дякую продавцю за поради та розуміння
Комментарий продавца
Завжди раді допомогти! )
александр х.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ціна виявилась на 200 грн вище від означеноі
Комментарий продавца
Шановний Олександр , не ціна виявилася на 200 грн вища, а Ви невірно замовили товар! Перечитайте свої повідомлення в чат. Вам ціну товару повідомляли два рази, Вас влаштовувала, потім Ви відмовилися від замовлення бо Вас не влаштовує ціна!!!
Отзывы о компании Интернет-магазин Vin-atlant
Замовляв "переднее обрамление полки холодильника Атлант". Треба було 4 шт. Дуже швидко зв'язалися. Так як в наявності була одна штука, запропонували або надіслати одну, а решту грошей повернути, або повернути гроші, або почекати пару тижнів (приїде партія запчастин). Через два тижні зв'язалися і повідомили що товар в наявності. В той же день відправили через НП. Всім задоволений, дуже вдячний за співробітництво...
Вдячні за співпрацю! Завжди раді допомогти, звертайтеся.
Деталь, що замовляв на заміну так прикіпіла, що треба міняти весь блок.
Дякую продавцю за поради та розуміння
Завжди раді допомогти! )
Ціна виявилась на 200 грн вище від означеноі
Шановний Олександр , не ціна виявилася на 200 грн вища, а Ви невірно замовили товар! Перечитайте свої повідомлення в чат. Вам ціну товару повідомляли два рази, Вас влаштовувала, потім Ви відмовилися від замовлення бо Вас не влаштовує ціна!!!
Не були вказані розміри, не підійшов товар