Перетелефонували, напамятали. Скинули фото накладної, дуже гарне обслуговування, рекомендую цей магазин, продавці дуже стараються для клієнтів❤️
Игорь Я.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дві пластинки слюди розміром 10х15см відправили в двокілограмовій коробці. за доставку сплатив 147гривень.
Комментарий продавца
Доброго дня! Вибачте, але то пакує Нова Пошта, а в них ціни з 01.01 суттєво піднялися.
Игорь
так а якби вони в 300кг упакували. Немає у них совісті. Так у вас же є? Два картонних листа скотчем замотати і в целафан смакувати. Новій пошті аби більше здерти.
Александр А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую продавца!!!
Максим К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виставляють порожні лоти. Купив, заплатив, але нічого не отримав. Не слідкують за наявністю товару на складі. Не зв'язуються з покупцем.
Комментарий продавца
Доброго дня! Не зовсім зрозуміли Ваш коментар? Порожній лот за який Ви заплатили та нічого не отримали? Ви впевнені що то була саме наша компанія? Наші клієнти завжди отримують замовлення за які розраховуються. Прошу вказати номер замовлення! За що була оплата та що саме Ви не отримали? Дуже дякую
Комментарий продавца
Номер вашого замовлення ми знайшли. Вам на пошту був відправлений лист, в якому було чітко вказано що наші менеджери не мають змоги звязатися з Вами, так як номер який вказаний в замовленні не існує!!! Відповідь на наш лист Ви не надали. Замовлення було скасовано, кошти ПРОМ Вам повернув відразу!
Алексей С.
Отлично
Александр А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Екатерина С.
Отлично
Продавець швидко відгукнулась, підібрала фільтр за моделлю пилососа. Дуже дякую! Вже користуємось, пилосос працює як новий
Отзывы о компании Интернет-магазин Vin-atlant
Продавець добре знає що продає
Перетелефонували, напамятали. Скинули фото накладної, дуже гарне обслуговування, рекомендую цей магазин, продавці дуже стараються для клієнтів❤️
Дві пластинки слюди розміром 10х15см відправили в двокілограмовій коробці. за доставку сплатив 147гривень.
Доброго дня! Вибачте, але то пакує Нова Пошта, а в них ціни з 01.01 суттєво піднялися.
так а якби вони в 300кг упакували. Немає у них совісті. Так у вас же є? Два картонних листа скотчем замотати і в целафан смакувати. Новій пошті аби більше здерти.
Рекомендую продавца!!!
Виставляють порожні лоти.
Купив, заплатив, але нічого не отримав.
Не слідкують за наявністю товару на складі.
Не зв'язуються з покупцем.
Доброго дня! Не зовсім зрозуміли Ваш коментар? Порожній лот за який Ви заплатили та нічого не отримали? Ви впевнені що то була саме наша компанія? Наші клієнти завжди отримують замовлення за які розраховуються. Прошу вказати номер замовлення! За що була оплата та що саме Ви не отримали? Дуже дякую
Номер вашого замовлення ми знайшли. Вам на пошту був відправлений лист, в якому було чітко вказано що наші менеджери не мають змоги звязатися з Вами, так як номер який вказаний в замовленні не існує!!! Відповідь на наш лист Ви не надали. Замовлення було скасовано, кошти ПРОМ Вам повернув відразу!
Продавець швидко відгукнулась, підібрала фільтр за моделлю пилососа. Дуже дякую! Вже користуємось, пилосос працює як новий