Замовляв "переднее обрамление полки холодильника Атлант". Треба було 4 шт. Дуже швидко зв'язалися. Так як в наявності була одна штука, запропонували або надіслати одну, а решту грошей повернути, або повернути гроші, або почекати пару тижнів (приїде партія запчастин). Через два тижні зв'язалися і повідомили що товар в наявності. В той же день відправили через НП. Всім задоволений, дуже вдячний за співробітництво...
Коментар продавця
Вдячні за співпрацю! Завжди раді допомогти, звертайтеся.
Марина Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Люда Б.
Відмінно
Вячеслав Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитрий Б.
Відмінно
Ігор Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Р.
Відмінно
Деталь, що замовляв на заміну так прикіпіла, що треба міняти весь блок. Дякую продавцю за поради та розуміння
Коментар продавця
Завжди раді допомогти! )
александр х.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ціна виявилась на 200 грн вище від означеноі
Коментар продавця
Шановний Олександр , не ціна виявилася на 200 грн вища, а Ви невірно замовили товар! Перечитайте свої повідомлення в чат. Вам ціну товару повідомляли два рази, Вас влаштовувала, потім Ви відмовилися від замовлення бо Вас не влаштовує ціна!!!
Відгуки про компанію Интернет-магазин Vin-atlant
Замовляв "переднее обрамление полки холодильника Атлант". Треба було 4 шт. Дуже швидко зв'язалися. Так як в наявності була одна штука, запропонували або надіслати одну, а решту грошей повернути, або повернути гроші, або почекати пару тижнів (приїде партія запчастин). Через два тижні зв'язалися і повідомили що товар в наявності. В той же день відправили через НП. Всім задоволений, дуже вдячний за співробітництво...
Вдячні за співпрацю! Завжди раді допомогти, звертайтеся.
Деталь, що замовляв на заміну так прикіпіла, що треба міняти весь блок.
Дякую продавцю за поради та розуміння
Завжди раді допомогти! )
Ціна виявилась на 200 грн вище від означеноі
Шановний Олександр , не ціна виявилася на 200 грн вища, а Ви невірно замовили товар! Перечитайте свої повідомлення в чат. Вам ціну товару повідомляли два рази, Вас влаштовувала, потім Ви відмовилися від замовлення бо Вас не влаштовує ціна!!!
Не були вказані розміри, не підійшов товар